İnsan her zaman baktığında daha fazlasını görür…
Zihnimiz renk uyumunu, simetriyi, saklı tasarımları ve harmoniyi algılayacak kadar zekidir. Çoğu zaman bunun farkında olmasak da, birbiriyle uyumlu bir bütünlük, insanın hoşuna giden bir kompozisyon ortaya çıkartır. Hoşumuza giden bir şeyi unutmayız, kendimizi ona yakın hissederiz ve çoğu zaman elde etmek isteriz.
Grotto Ajans, her reklamcının aşina olduğu bu gerçekleri, görsel tasarım hizmetlerinin temeline oturtmaktadır. Her biri diğerini tamamlayan, tıpkı bir puzzle gibi bir araya geldiğinde olağanüstü güzelliğe kavuşan tasarımlarla, kurumunuzun akılda kalıcı olmasını garanti altına alıyoruz.
Günümüzde dillere pelesenk olmuş ” kurumsal kimlik ” kelimeleri, aslında her şirket için olağanüstü önem taşıyor. Yazı karakterinden logosuna, katalog renginden web sitesine, tabiri caiz ise kılcal damarlarına kadar uyum içerisinde olan bir kurum, her zaman diğerlerine göre bir adım öndedir. Çünkü ister perakende olsun ister B2B , tüm insanlar harmoniyi fark ederler.
Bilinçaltının derinliklerine dokunabilen kurumsal kimlik çalışmaları için, Görsel Tasarım hizmetleri ile Grotto Ajans hizmetinizdedir.