Hakkımızda

Ajansımızın kapısından adım atmış olan tüm müşterilerimizin, yüzünde tebessüm ve içinde tatmin olmuşluk duygusuyla dolu olması, bizim en büyük farkımız...
2008 senesinde oluşmaya başlayan Grotto Ajans resmi olarak 2016 senesinde kuruldu. Konya'nın çeşitli kurumlarına prestijli kurumsal kimlik, profesyonel fotoğraf çekimi, grafik tasarım ve sosyal medya kulvarlarında hizmet veren Grotto Ajans, heyecan ve kreatif enerji ile dolu bir şekilde, mutlu edeceği müşterilerini aramayı sürdürüyor.
Günümüzde işini çok iyi yapan bir kurum ile müşteriler arasında, büyük bir uçurum yer alıyor. Bu uçurum üzerine köprüler inşa etmek ise pazarlamanın ve reklamcılığın görevi... Bahsettiğimiz köprülerin yapı malzemeleri ise kurumsal kimlikten, dijital profilden, sosyal medyadan ve kurumunuzun dış görünümünden oluşuyor.
Grotto ajans olarak müşterilerinizle kurumunuz arasındaki köprülerin tüm kulvarlarda, pürüzsüzlük derecesinde kusursuz bir yapıda inşa edilmesini sağlıyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinizin size ulaşmaları için birden fazla yolları oluyor. Yolculukları sırasında ise, daha sizinle tanışmadan, kurumunuzu tanımış ve etkilenmiş oluyorlar.
Keşfedilmeyi bekleyen daha karizmatik, daha enerjik, daha güçlü, daha çok takdir toplayacak yönlerinizin olduğunu görebiliyoruz. Grotto Ajans sizin potansiyelinizi tam olarak keşfetmek ve bunu potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde ifade etmek için kurulmuş bir ajanstır.
Tek yapmanız gereken, bizi daha da iyi tanımak için, iletişime geçmek...